Wszystkie posty spełniające kryteria zapytania obóz, posortowane według trafności. Sortuj według daty Pokaż wszystkie posty
Wszystkie posty spełniające kryteria zapytania obóz, posortowane według trafności. Sortuj według daty Pokaż wszystkie posty

wtorek, 27 kwietnia 2010

Obóz - wpłata I raty

Przypominam, że już w ten piątek (30 kwietnia) będzie można dokonać wpłaty I raty (albo i całości) za obóz. Pieniądze będą przyjmowane pod SP 103 (ul. Jeziorna) w godz. 18.30-19.30. Poniżej jeszcze raz termin i miejsce obozu oraz informacje o kosztach.

Miejsce:
Miejscowość Soczewka, kilkanaście kilometrów od Płocka.

Termin:
Obóz zuchowy: 3.07-18.07.2010
Obóz harcerski: 3.07-25.07.2010

Cena:
Obóz zuchowy: 800 zł
Obóz harcerski: 950 zł

Terminy wpłat: I rata (300zł): 30 kwiecień, 7 maj
II rata: 28 maj
Wpłat można dokonywać pod S.P. nr 103 w godzinach 18.30-19.30.
Prosimy również o dostarczenie kart uczestnika obozu ostatniego dnia wpłat.

Więcej informacji o obozie

piątek, 29 czerwca 2018

Wyjazd na obóz


Obóz już za chwilę, więc pora przekazać parę informacji o wyjeździe. Zbiórka o 7:00 na parkingu pod Torem Łyżwiarskim Stegny. Wyjeżdżamy o 7:30. Na obóz jedziemy w mundurach. Prosimy, aby osoby, które mają chorobę lokomocyjną wzięły przed wyjazdem leki. 

Przypominamy, że harcerze na obóz nie zabierają telefonów. Z chłopakami będzie można skontaktować się przez numer obozowy, ktory zostanie wysłany jak bedzie juz aktywny. Telefony można wykonywać w tralcie ciszy poobiedniej (prawdopodobnie w godzinach 14:45-15:45, ale podamy je kiedy zostaną ustalone). W innych godzinach prosimy dzwonić tylko w bardzo nagłych przypadkach. 

Bruno: 531 997 236

Maciek: 660 670 980

Bardzo prosimy wszystkich chłopaków, którzy dostali informacje od zastępowych o jakiś brakach w kartach o doniesienie wszystkiego pod autokar, bez tego nie pojadą na obóz. 

Przypominamy, że chłopaki  na obóz pakują się sami tak, aby wiedzieli gdzie co w plecaku leży.

Czuwaj!
Bruno Reich 

czwartek, 2 czerwca 2011

Wpłaty za obóz - ostatnia rata!

Szanowni Rodzice,

Przypominamy, że termin wpłaty III (ostatniej) raty za obóz mija w ten piątek (3 czerwca 2011 r.). Wynosi ona 400 zł dla harcerzy i 150 zł dla zuchów.

Do tego dnia należy uiścić wszelkie zaległości w opłatach za obóz oraz oddać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (wzór w dziale "Do pobrania").

Pieniądze można wpłacać przelewem na konto Szczepu (preferowane!) lub pod Szkołą Podstawową nr 115 (ul. Okrężna 80) w godz. 18:30 - 19:30.

Dane do przelewu

Nazwa odbiorcy: Szczep 60 i 148 WDHiZ
Tytułem: Opłata za obóz 2011, [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza], [nr raty]
Nr konta bankowego
: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011

W razie pytań proszę się kontaktować z komendantem szczepu: Antoni Kurek, 796-53-65-03.

piątek, 9 kwietnia 2010

Informator obozowy - termin, cena, raty...

Zamieszczam poniżej treść informatora obozowego, jaki można było dostać na piątkowym spotkaniu. Zwracam szczególną uwagę na: 1) brak odwiedzin, 2) termin wpłat rat.

INFORMATOR OBOZOWY

Termin:
Obóz zuchowy: 3.07-18.07.2010
Obóz harcerski: 3.07-25.07.2010

Cena:
Obóz zuchowy: 800 zł
Obóz harcerski: 950 zł

Terminy wpłat: I rata (300zł): 30 kwiecień, 7 maj
II rata: 28 maj
Wpłat można dokonywać pod S.P. nr 103 w godzinach 18.30-19.30.
Prosimy również o dostarczenie kart uczestnika obozu ostatniego dnia wpłat.

Telefony kontaktowe:

komendantka obozu: Zuzanna Doskocz( pierwsze dwa tygodnie)
kom. 0-602-861-417
Joanna Nurek(ostatni tydzień obozu)
Kom. 0-600-261-569
drużynowy harcerzy: Antek Kurek
kom. 0-782-555-128
drużynowa harcerek: Julia Baron
kom. 0-693-542-982
drużynowa zuchów 60 WGZ: Aleksandra Borkowska
kom. 0-663-663-724
drużynowa zuchów 152 WGZ: Dorota Nurek
kom. 0-693-199-030

Wszelkie pytania dotyczące drużyny prosimy kierować do drużynowego.



Poniżej przedstawiamy przykładową listę rzeczy potrzebnych na obozie:

-mundur – bluza mundurowa, rogatywka, getry, buty mundurowe (turystyczne, za kostkę), pas, spodnie galowe (krótkie)
-ciepła piżama lub dres do spania
-bielizna osobista
-podkoszulki bawełniane + koszulka drużyny/szczepu
-ciepły sweter, ew. czapka i rękawiczki
-2 pary długich spodni(bojówki + inne)
-krótkie spodnie (bojówki + inne)
-bluza, polar
-strój maskujący
-skarpety (w tym podkolanówki do butów)
-kurtki 2 sztuki (kangurka + inna ciepła)
-2 duże ręczniki i mały
-przybory do mycia, preparaty na komary i kleszcze
-mała poduszka z poszewką na zmianę
-3 pary butów – za kostkę, sportowe, klapki
-50 m linki na prycz (harcerze)
-kompas, latarka, nóż
-bidon, menażka, kubek, niezbędnik
-kostka wojskowa (lub inny plecak turystyczny tj. o pojemności 25-30 l.)
-ważna legitymacja szkolna
-przybory do prania, pastowania i szycia(igła, nitka, czarna mulina)
-zeszyt i długopisy
-ew. aparat fotograficzny
-śpiwór, karimatę
-kartę próby na stopień
-strój obrzędowy (informacja w późniejszym terminie na zbiórkach drużyny)

Zakaz zabierania:
-walkmanów/mp3/ipodów
-telefonów komórkowych
-świeczek

niedziela, 8 maja 2011

Opłata za obóz - ostatnia rata!

Szanowni Rodzice,

Przypominamy, że termin wpłaty III (ostatniej) raty za obóz mija 3 czerwca 2011 r. Wynosi ona 400 zł dla harcerzy i 150 zł dla zuchów.

Do tego dnia należy uiścić wszelkie zaległości w opłatach za obóz oraz oddać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (wzór na stronie szczepu w dziale "Do pobrania" - kliknij!).

Pieniądze można wpłacać przelewem na konto Szczepu (preferowane!) lub po zbiórkach drużyn.

Dane do przelewu

Nazwa odbiorcy: Szczep 60i148
Tytułem: Opłata za obóz 2011, [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza], [nr raty]
Nr konta bankowego
: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011

sobota, 26 czerwca 2010

Informacje przedobozowe!

Garść informacji niezbędnych przed obozem

Wyjazd

Spotykamy się punktualnie o godz. 7:00 pod siedzibą Hufca tj. na ulicy Fosa 30 (naprzeciwko kościoła).

Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku

Osoby, które zapomniały dostarczyć kartę uczestnika obozu muszą ją koniecznie dostarczyć w dniu wyjazdu. Jej brak uniemożliwi wyjazd na obóz! Kartę można pobrać np. stąd: http://www.umk.pl/pracownicy/socjalna/kolonie/karta.pdf

Adres obozu


Obóz szczepów 23, 60 i 148, 152, 154 i 413 WDHiZ
nad jez. Soczewka
09-506 Soczewka (okolice Płocka)

Miejsce obozu: LINK

Kontakt z dzieckiem w czasie obozu

W ciągu dnia rodzice mogą dzwonić do swoich dzieci, ale tylko w czasie sjesty poobiedniej tj. w godzinach 14:00 - 14:45 na numer drużynowego (782-555-128). Przypominam, że uczestnicy obozu nie mogą zabierać ze sobą żadnych urządzeń elektronicznych poza latarką!

Odwiedziny

Przypominam, że w tym roku nie ma odwiedzin.

Lista rzeczy do zabrania na obóz (uzupełniona!)
  • mundur (bluza, rogatywka, pas harcerski, spodnie: ciemnozielone bojówki, długie i krótkie; getry, buty (turystyczne za kostkę - na wędrówki), kangurka
  • ciepła piżama lub dres do spania
  • bielizna osobista
  • t-shirty + koszulka drużyny + skaucik
  • ciepły sweter, rękawiczki i czapka
  • 2 pary długich spodni (bojówki + inne)
  • krótkie spodnie (bojówki + inne)
  • bluza, polar
  • strój maskujący
  • skarpety (w tym długie i grube na wędrówki)
  • kurtki 2 sztuki (kangurka + inna ciepła) w tym jedna nieprzemakalna!
  • 2 duże ręczniki i jeden mały
  • przybory do mycia, kosmetyczka, preparaty na komary i kleszcze
  • mała poduszka z poszewką na zmianę
  • 3 pary butów: turystyczne, sportowe, klapki
  • 50 m linki na prycz (zbuchtować przed obozem!)
  • kompas, latarka, zapasowe baterie, ostry (!) nóż do prac w drewnie + pochwa
  • bidon, menażka wojskowa, niezbędnik
  • mały plecak np. kostka wojskowa (pojemność 25-30 l)
  • ważna legitymacja szkolna
  • książeczka harcerska, karta próby na stopień
  • przybory do prania (ekologiczne: np. Biały Jeleń), pastowania/impregnowania butów, szycia (zapas igieł, nici w różnych kolorach, guzików do munduru, czarna mulina)
  • zeszyt i długopisy, ołówki
  • ew. aparat fotograficzny (ale nie w komórce)
  • ciepły śpiwór, karimata
  • strój obrzędowy: krótkie czarne spodenki (resztę załatwiają zastępowi)
  • kąpielówki
Uwagi
-przypominam, że nie zabieramy na obóz żadnych urządzeń elektronicznych poza latarką i ew. aparatem fotograficznym
-ubrań powinno się zabrać na 10 dni - będziemy robili pranie
-każdy musi mieć na obozie dwa plecaki: duży i mały

wtorek, 8 czerwca 2010

Obóz - nr konta!

Znamy już numer konta na który można wpłacać pieniądze za obóz.

Oto on: 33 1140 1010 0000 5143 0000 1013
Nazwa odbiorcy: Szczep 152 WDHiZ

Tytułem: Wpłata za obóz, [imię i nazwisko harcerza/harcerki/zucha], [nr drużyny/gromady]

Przypominam również o przynoszeniu wypełnionych kart uczestnika obozu.

Uwaga!
Za obóz należy zapłacić do piątku, 11 czerwca!

sobota, 22 czerwca 2013

rozkaz 21.06


 Związek Harcerstwa Polskiego
 Chorągiew Stołeczna im. Bohaterów Warszawy
 Hufiec Warszawa-Mokotów im. Szarych Szeregów
 Szczep 60 i 148 WDHiZ im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
 60 WDH-y "UFO"

                                                                                                   Warszawa, 21.06.2013


                                                               Rozkaz L15/2013

1.       Kolejny rok harcerskiej pracy za nami, lecz zwieńczenie roku harcerskiego, jakim jest obóz wciąż przed nami. W związku z tym jutro o 13 spotykamy się pod magazynem na ul. Sobieskiego o godz. 13:00, aby przygotować sprzęt na obóz, a za tydzień spotykamy się aby wspólnie zapakować stara na obóz. Obecność na tych akcjach będzie punktowana i zostanie doliczona do rywalizacji obozowej.
2.       Stopnie i sprawności:
2.1   Przyznaję sprawność „O” druhom: Antkowi Uszackiemu, Krystianowi Szypulskiemu, Piotrowi Blaim, Filipowi Sikorskiemu, Oskarowi Kalbarczykowi
2.2   Przyznaję sprawność „Łazik” druhom: Krystianowi Szypulskiemu, Antkowi Uszackiemu, Filipowi Sikorskiemu, Oskarowi Kalbarczykowi.
2.3   Przyznaję sprawność mistrzowską językową druhowi Andrzejowi Szczepurze
3.       Podaje stan rywalizacji:
3.1   Zastęp Krąg – 192  pkt
3.2    Zastęp Żagiew – 190 pkt
3.3    Zastęp Watra – 135 pkt


Czuwaj!
Oskar Kupski, drużynowy

środa, 13 kwietnia 2011

Opłata za obóz - w ten piątek pierwsza rata!

Szanowni Rodzice,

Przypominamy, że w ten piątek (15 IV) mija termin wpłaty pierwszej raty za obóz harcerski i zuchowy.


Wysokość raty to 200 zł (i zuchy, i harcerze), a pieniądze można wpłacać na dwa sposoby:

1) Przelewem na konto bankowe (preferowane!):

Nr konta bankowego: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011
Tytułem: "Opłata za obóz 2011 [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza]"
Nazwa odbiorcy: Szczep 60i148 WDHiZ

2) Bezpośrednio u drużynowych (tylko gotówką) po zbiórkach drużyn.

Wpłaty będą zbierane przed SP nr 115 (ul. Okrężna 80) w ten piątek (15 IV) w godzinach 19:00-20:00.


Podajemy również terminy uiszczania kolejnych rat:
- 6 V (400 zł - harcerze i zuchy)
- 3 VI (400 zł - harcerze; 150 zł - zuchy)

Więcej informacji o obozie: tutaj.

środa, 7 czerwca 2017

Co wziąć na obóz | Zbiórka

Lista rzeczy do wzięcia na obóz i wszystkie informacje o nim - tutaj.

Przypominam, jutro OSTATECZNY termin oddania kart kwalifikacyjnej na obóz, w wersji papierowej.

W piątek zbiórka 17.00-19.00.
Do zobaczenia!
Dexter

niedziela, 22 kwietnia 2018

odwołana zbiórka 27.04, termin wpłat zaliczki, karty obozowe

Zbiórka 27 kwietnia z powodu bliskości długiego weekendu majowego zostaje odwołana. Spotykamy się dopiero 11 maja.

Przypominam również o wpłatach zaliczek na obóz do 27.04 w wysokości 300 zł na konto szczepu:

Szczep 413 WDHiZ, ul. Chełmska 50 lok. 80, 00-725 Warszawa
Nr rachunku: 38 1140 1010 0000 5143 0000 1020 (mBank)
Tytułem: DSCZ, zaliczka/wpłata za obóz 2018, [imię i nazwisko harcerza, 60 WDHy UFO]

W linku poniżej można znaleźć kartę obozową, załącznik do karty obozowej oraz warunki uczestnictwa. Proszę o przyniesienie WSZYSTKICH 3 dokumentów wypełnionych na zbiórkę 1 czerwca (wtedy również mija termin płatności reszty kwoty za obóz) 

http://szczep413.blogspot.com/p/wymagania-na-stopnie.html

Czuwaj
Bruno Reich

środa, 26 czerwca 2013

Wyjazd na obóz

Wyjazd na obóz jest 5 lipca. Zbiórka o godzinie 6:00 przy szkole SP115 (ul. Okrężna 80). Każdy harcerz będzie sprawdzony pod względem: oddania prawidłowej karty kwalifikacyjnej, oświadczenia o zmianie miejsca obozu, zapłacenia całej kwoty za obóz oraz uiszczenia składek członkowskich za okres do obozu. Powrót z obozu w to samo miejsce 28 lipca pomiędzy 19:00, a 20:00. Więcej informacji na stronie obozu.

środa, 16 czerwca 2010

Zbiórka drużyny 18 VI, Konserwacja sprzętu na obóz 19 VI 2010

W piątek - zbiórka drużyny:

Miejsce: szkoła nr 115
Czas: 17:15 - 19:15

Przypominam o: składkach (!), umundurowaniu i kartach prób na stopnie.

A w sobotę - konserwacja sprzętu na obóz:

Zbieramy się pod magazynem szczepu żeby przygotować nasz sprzęt na obóz.

Miejsce: ul. Sobieskiego 72, zbieramy się naprzeciwko sklepu spożywczego
Czas: od 9:00 do 12:00 (być może skończymy wcześniej)
Ważne: ubierzcie się w ubrania do pobrudzenia!

środa, 24 czerwca 2015

Obóz!

W związku z zakończeniami roku szkolnego i pakowaniem ciężarówki w ten piątek nie będzie zbiórki. Pakowanie ciężarówki jest w niedzielę od godziny 8.00 do około 13.00 w magazynie przy ulicy Sobieskiego 70. Przychodzimy tłumnie, gdyż każda para rąk do pracy się przyda! Przynosimy, także zaległe składki i karty kwalifikacyjne. Informacje dotyczące wyjazdu na obóz są w zakładce "Obóz 2015"

Czuwaj!
Oskar Kupski

piątek, 11 czerwca 2010

Rozkaz L6/2010

Związek Harcerstwa Polskiego
Chorągiew Stołeczna im. Bohaterów Warszawy
Hufiec Warszawa-Mokotów im. Szarych Szeregów
Szczep 60 i 148 WDHiZ im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
60 WDHy "UFO"

Warszawa,
11 czerwca 2010 r.

Rozkaz L6/2010

Druhowie!

1. Wpłaty za obóz zostają wydłużone do tej niedzieli. Osoby, które jeszcze nie zapłaciły, mają jeszcze dwa dni. Po tym terminie wyjazd na obóz będzie niemożliwy.

2. Stopnie i sprawności
2.1 Zamykam, z wynikiem pozytywnym, i przyznaję stopień Młodzika dh. Januszowi Woźniakowi.

3. Podaję stan rywalizacji

I miejsce - zastęp Żagiew - 74 pkt.
II miejsce - zastęp Watra - 71 pkt.
III miejsce - zastęp Splot - 41 pkt.
IV miejsce - zastęp Krąg - 34 pkt.

Czuwaj!

Podpisano:
pwd. Antoni Kurek

czwartek, 5 maja 2011

Druga Rata za obóz 2011

Pragnę również przypomnieć, że jutro jest termin drugiej wpłaty za obóz.

Czuwaj!
Mateusz Dąbrowski

poniedziałek, 16 maja 2016

Obóz 2016

Przypominam wszytkim, że 13 maja minął termin wpłaty pierwszej raty za obóz wysokości 300 zł. Bardzo prosimy o jak najszybszy przelew.
Czuwaj,
Krzysztof Filipów

środa, 23 czerwca 2010

Pakowanie STARA na obóz! 24 VI 2010

Już w czwartek o godz. 16:00 zaczynamy pakowanie rzeczy na obóz na ciężarówkę.

Dla Splotu obecność obowiązkowa, reszta wysoce pożądana.

Magazyn znajduje się na ul. Sobieskiego 70. Przyjdźcie w ubraniach do pobrudzenia!

sobota, 12 marca 2011

Obóz 2011 - zebranie dla rodziców

Pierwszego kwietnia (to nie żart!) o godz. 18:00 w Szkole Podstawowej nr 115 odbędzie się zebranie dla rodziców na którym będzie można usłyszeć szczegółowe informacje o tegorocznym obozie harcerskim.

Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców!

Więcej informacji w zakładce "Obóz 2011" (patrz powyżej).

piątek, 22 kwietnia 2011

Wpłaty obozowe - pilne!

Szanowni Rodzice,

W dniu 15 kwietnia minął termin wpłaty pierwszej raty za obóz. Prosimy, by osoby, które spóźniły się z jej uregulowaniem przelały pieniądze do 29 kwietnia br. - jest to nam niezbędne do oszacowania kosztów obozu.

Wysokość I raty to 200 zł (i zuchy, i harcerze), a pieniądze należy wpłacić przelewem na konto bankowe:

Nr konta bankowego: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011
Tytułem: "Opłata za obóz 2011 [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza]"
Nazwa odbiorcy: Szczep 60i148 WDHiZ


Podajemy również terminy uiszczania kolejnych rat:
- 6 V (400 zł - harcerze i zuchy)
- 3 VI (400 zł - harcerze; 150 zł - zuchy)

Więcej informacji o obozie: tutaj.