wtorek, 27 kwietnia 2010
Obóz - wpłata I raty
Miejsce:
Miejscowość Soczewka, kilkanaście kilometrów od Płocka.
Termin:
Obóz zuchowy: 3.07-18.07.2010
Obóz harcerski: 3.07-25.07.2010
Cena:
Obóz zuchowy: 800 zł
Obóz harcerski: 950 zł
Terminy wpłat: I rata (300zł): 30 kwiecień, 7 maj
II rata: 28 maj
Wpłat można dokonywać pod S.P. nr 103 w godzinach 18.30-19.30.
Prosimy również o dostarczenie kart uczestnika obozu ostatniego dnia wpłat.
Więcej informacji o obozie
piątek, 29 czerwca 2018
Wyjazd na obóz
Obóz już za chwilę, więc pora przekazać parę informacji o wyjeździe. Zbiórka o 7:00 na parkingu pod Torem Łyżwiarskim Stegny. Wyjeżdżamy o 7:30. Na obóz jedziemy w mundurach. Prosimy, aby osoby, które mają chorobę lokomocyjną wzięły przed wyjazdem leki.
Przypominamy, że harcerze na obóz nie zabierają telefonów. Z chłopakami będzie można skontaktować się przez numer obozowy, ktory zostanie wysłany jak bedzie juz aktywny. Telefony można wykonywać w tralcie ciszy poobiedniej (prawdopodobnie w godzinach 14:45-15:45, ale podamy je kiedy zostaną ustalone). W innych godzinach prosimy dzwonić tylko w bardzo nagłych przypadkach.
Bruno: 531 997 236
Maciek: 660 670 980
Bardzo prosimy wszystkich chłopaków, którzy dostali informacje od zastępowych o jakiś brakach w kartach o doniesienie wszystkiego pod autokar, bez tego nie pojadą na obóz.
Przypominamy, że chłopaki na obóz pakują się sami tak, aby wiedzieli gdzie co w plecaku leży.
Czuwaj!
Bruno Reich
czwartek, 2 czerwca 2011
Wpłaty za obóz - ostatnia rata!
Szanowni Rodzice,
Przypominamy, że termin wpłaty III (ostatniej) raty za obóz mija w ten piątek (3 czerwca 2011 r.). Wynosi ona 400 zł dla harcerzy i 150 zł dla zuchów.
Do tego dnia należy uiścić wszelkie zaległości w opłatach za obóz oraz oddać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (wzór w dziale "Do pobrania").
Pieniądze można wpłacać przelewem na konto Szczepu (preferowane!) lub pod Szkołą Podstawową nr 115 (ul. Okrężna 80) w godz. 18:30 - 19:30.
Dane do przelewu
Nazwa odbiorcy: Szczep 60 i 148 WDHiZ
Tytułem: Opłata za obóz 2011, [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza], [nr raty]
Nr konta bankowego: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011
W razie pytań proszę się kontaktować z komendantem szczepu: Antoni Kurek, 796-53-65-03.
piątek, 9 kwietnia 2010
Informator obozowy - termin, cena, raty...
INFORMATOR OBOZOWY
Termin:
Obóz zuchowy: 3.07-18.07.2010
Obóz harcerski: 3.07-25.07.2010
Cena:
Obóz zuchowy: 800 zł
Obóz harcerski: 950 zł
Terminy wpłat: I rata (300zł): 30 kwiecień, 7 maj
II rata: 28 maj
Wpłat można dokonywać pod S.P. nr 103 w godzinach 18.30-19.30.
Prosimy również o dostarczenie kart uczestnika obozu ostatniego dnia wpłat.
Telefony kontaktowe:
komendantka obozu: Zuzanna Doskocz( pierwsze dwa tygodnie)
kom. 0-602-861-417
Joanna Nurek(ostatni tydzień obozu)
Kom. 0-600-261-569
drużynowy harcerzy: Antek Kurek
kom. 0-782-555-128
drużynowa harcerek: Julia Baron
kom. 0-693-542-982
drużynowa zuchów 60 WGZ: Aleksandra Borkowska
kom. 0-663-663-724
drużynowa zuchów 152 WGZ: Dorota Nurek
kom. 0-693-199-030
Wszelkie pytania dotyczące drużyny prosimy kierować do drużynowego.
Poniżej przedstawiamy przykładową listę rzeczy potrzebnych na obozie:
-mundur – bluza mundurowa, rogatywka, getry, buty mundurowe (turystyczne, za kostkę), pas, spodnie galowe (krótkie)
-ciepła piżama lub dres do spania
-bielizna osobista
-podkoszulki bawełniane + koszulka drużyny/szczepu
-ciepły sweter, ew. czapka i rękawiczki
-2 pary długich spodni(bojówki + inne)
-krótkie spodnie (bojówki + inne)
-bluza, polar
-strój maskujący
-skarpety (w tym podkolanówki do butów)
-kurtki 2 sztuki (kangurka + inna ciepła)
-2 duże ręczniki i mały
-przybory do mycia, preparaty na komary i kleszcze
-mała poduszka z poszewką na zmianę
-3 pary butów – za kostkę, sportowe, klapki
-50 m linki na prycz (harcerze)
-kompas, latarka, nóż
-bidon, menażka, kubek, niezbędnik
-kostka wojskowa (lub inny plecak turystyczny tj. o pojemności 25-30 l.)
-ważna legitymacja szkolna
-przybory do prania, pastowania i szycia(igła, nitka, czarna mulina)
-zeszyt i długopisy
-ew. aparat fotograficzny
-śpiwór, karimatę
-kartę próby na stopień
-strój obrzędowy (informacja w późniejszym terminie na zbiórkach drużyny)
Zakaz zabierania:
-walkmanów/mp3/ipodów
-telefonów komórkowych
-świeczek
niedziela, 8 maja 2011
Opłata za obóz - ostatnia rata!
Szanowni Rodzice,
Przypominamy, że termin wpłaty III (ostatniej) raty za obóz mija 3 czerwca 2011 r. Wynosi ona 400 zł dla harcerzy i 150 zł dla zuchów.
Do tego dnia należy uiścić wszelkie zaległości w opłatach za obóz oraz oddać kartę kwalifikacyjną uczestnika wypoczynku (wzór na stronie szczepu w dziale "Do pobrania" - kliknij!).
Pieniądze można wpłacać przelewem na konto Szczepu (preferowane!) lub po zbiórkach drużyn.
Dane do przelewu
Nazwa odbiorcy: Szczep 60i148
Tytułem: Opłata za obóz 2011, [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza], [nr raty]
Nr konta bankowego: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011
sobota, 26 czerwca 2010
Informacje przedobozowe!
Wyjazd
Spotykamy się punktualnie o godz. 7:00 pod siedzibą Hufca tj. na ulicy Fosa 30 (naprzeciwko kościoła).
Karta Kwalifikacyjna Uczestnika Wypoczynku
Osoby, które zapomniały dostarczyć kartę uczestnika obozu muszą ją koniecznie dostarczyć w dniu wyjazdu. Jej brak uniemożliwi wyjazd na obóz! Kartę można pobrać np. stąd: http://www.umk.pl/pracownicy/socjalna/kolonie/karta.pdf
Adres obozu
Miejsce obozu: LINK
Kontakt z dzieckiem w czasie obozu
W ciągu dnia rodzice mogą dzwonić do swoich dzieci, ale tylko w czasie sjesty poobiedniej tj. w godzinach 14:00 - 14:45 na numer drużynowego (782-555-128). Przypominam, że uczestnicy obozu nie mogą zabierać ze sobą żadnych urządzeń elektronicznych poza latarką!
Odwiedziny
Przypominam, że w tym roku nie ma odwiedzin.
Lista rzeczy do zabrania na obóz (uzupełniona!)
- mundur (bluza, rogatywka, pas harcerski, spodnie: ciemnozielone bojówki, długie i krótkie; getry, buty (turystyczne za kostkę - na wędrówki), kangurka
- ciepła piżama lub dres do spania
- bielizna osobista
- t-shirty + koszulka drużyny + skaucik
- ciepły sweter, rękawiczki i czapka
- 2 pary długich spodni (bojówki + inne)
- krótkie spodnie (bojówki + inne)
- bluza, polar
- strój maskujący
- skarpety (w tym długie i grube na wędrówki)
- kurtki 2 sztuki (kangurka + inna ciepła) w tym jedna nieprzemakalna!
- 2 duże ręczniki i jeden mały
- przybory do mycia, kosmetyczka, preparaty na komary i kleszcze
- mała poduszka z poszewką na zmianę
- 3 pary butów: turystyczne, sportowe, klapki
- 50 m linki na prycz (zbuchtować przed obozem!)
- kompas, latarka, zapasowe baterie, ostry (!) nóż do prac w drewnie + pochwa
- bidon, menażka wojskowa, niezbędnik
- mały plecak np. kostka wojskowa (pojemność 25-30 l)
- ważna legitymacja szkolna
- książeczka harcerska, karta próby na stopień
- przybory do prania (ekologiczne: np. Biały Jeleń), pastowania/impregnowania butów, szycia (zapas igieł, nici w różnych kolorach, guzików do munduru, czarna mulina)
- zeszyt i długopisy, ołówki
- ew. aparat fotograficzny (ale nie w komórce)
- ciepły śpiwór, karimata
- strój obrzędowy: krótkie czarne spodenki (resztę załatwiają zastępowi)
- kąpielówki
-przypominam, że nie zabieramy na obóz żadnych urządzeń elektronicznych poza latarką i ew. aparatem fotograficznym
-ubrań powinno się zabrać na 10 dni - będziemy robili pranie
-każdy musi mieć na obozie dwa plecaki: duży i mały
wtorek, 8 czerwca 2010
Obóz - nr konta!
Oto on: 33 1140 1010 0000 5143 0000 1013
Nazwa odbiorcy: Szczep 152 WDHiZ
Tytułem: Wpłata za obóz, [imię i nazwisko harcerza/harcerki/zucha], [nr drużyny/gromady]
Przypominam również o przynoszeniu wypełnionych kart uczestnika obozu.
Uwaga! Za obóz należy zapłacić do piątku, 11 czerwca!
sobota, 22 czerwca 2013
rozkaz 21.06
środa, 13 kwietnia 2011
Opłata za obóz - w ten piątek pierwsza rata!
Przypominamy, że w ten piątek (15 IV) mija termin wpłaty pierwszej raty za obóz harcerski i zuchowy.
Wysokość raty to 200 zł (i zuchy, i harcerze), a pieniądze można wpłacać na dwa sposoby:
1) Przelewem na konto bankowe (preferowane!):
Nr konta bankowego: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011
Tytułem: "Opłata za obóz 2011 [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza]"
Nazwa odbiorcy: Szczep 60i148 WDHiZ
2) Bezpośrednio u drużynowych (tylko gotówką) po zbiórkach drużyn.
Wpłaty będą zbierane przed SP nr 115 (ul. Okrężna 80) w ten piątek (15 IV) w godzinach 19:00-20:00.
Podajemy również terminy uiszczania kolejnych rat:
- 6 V (400 zł - harcerze i zuchy)
- 3 VI (400 zł - harcerze; 150 zł - zuchy)
Więcej informacji o obozie: tutaj.
środa, 7 czerwca 2017
Co wziąć na obóz | Zbiórka
Przypominam, jutro OSTATECZNY termin oddania kart kwalifikacyjnej na obóz, w wersji papierowej.
W piątek zbiórka 17.00-19.00.
Do zobaczenia!
Dexter
niedziela, 22 kwietnia 2018
odwołana zbiórka 27.04, termin wpłat zaliczki, karty obozowe
środa, 26 czerwca 2013
Wyjazd na obóz
środa, 16 czerwca 2010
Zbiórka drużyny 18 VI, Konserwacja sprzętu na obóz 19 VI 2010
Miejsce: szkoła nr 115
Czas: 17:15 - 19:15
Przypominam o: składkach (!), umundurowaniu i kartach prób na stopnie.
A w sobotę - konserwacja sprzętu na obóz:
Zbieramy się pod magazynem szczepu żeby przygotować nasz sprzęt na obóz.
Miejsce: ul. Sobieskiego 72, zbieramy się naprzeciwko sklepu spożywczego
Czas: od 9:00 do 12:00 (być może skończymy wcześniej)
Ważne: ubierzcie się w ubrania do pobrudzenia!
środa, 24 czerwca 2015
Obóz!
Czuwaj!
Oskar Kupski
piątek, 11 czerwca 2010
Rozkaz L6/2010
Chorągiew Stołeczna im. Bohaterów Warszawy
Hufiec Warszawa-Mokotów im. Szarych Szeregów
Szczep 60 i 148 WDHiZ im. Tadeusza Zawadzkiego "Zośki"
60 WDHy "UFO"
Warszawa,
11 czerwca 2010 r.
Rozkaz L6/2010
Druhowie!
1. Wpłaty za obóz zostają wydłużone do tej niedzieli. Osoby, które jeszcze nie zapłaciły, mają jeszcze dwa dni. Po tym terminie wyjazd na obóz będzie niemożliwy.
2. Stopnie i sprawności
2.1 Zamykam, z wynikiem pozytywnym, i przyznaję stopień Młodzika dh. Januszowi Woźniakowi.
3. Podaję stan rywalizacji
I miejsce - zastęp Żagiew - 74 pkt.
II miejsce - zastęp Watra - 71 pkt.
III miejsce - zastęp Splot - 41 pkt.
IV miejsce - zastęp Krąg - 34 pkt.
Czuwaj!
Podpisano:
pwd. Antoni Kurek
czwartek, 5 maja 2011
Druga Rata za obóz 2011
poniedziałek, 16 maja 2016
Obóz 2016
Przypominam wszytkim, że 13 maja minął termin wpłaty pierwszej raty za obóz wysokości 300 zł. Bardzo prosimy o jak najszybszy przelew.
Czuwaj,
Krzysztof Filipów
środa, 23 czerwca 2010
Pakowanie STARA na obóz! 24 VI 2010
Dla Splotu obecność obowiązkowa, reszta wysoce pożądana.
Magazyn znajduje się na ul. Sobieskiego 70. Przyjdźcie w ubraniach do pobrudzenia!
sobota, 12 marca 2011
Obóz 2011 - zebranie dla rodziców
Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców!
Więcej informacji w zakładce "Obóz 2011" (patrz powyżej).
piątek, 22 kwietnia 2011
Wpłaty obozowe - pilne!
Szanowni Rodzice,
W dniu 15 kwietnia minął termin wpłaty pierwszej raty za obóz. Prosimy, by osoby, które spóźniły się z jej uregulowaniem przelały pieniądze do 29 kwietnia br. - jest to nam niezbędne do oszacowania kosztów obozu.
Wysokość I raty to 200 zł (i zuchy, i harcerze), a pieniądze należy wpłacić przelewem na konto bankowe:
Nr konta bankowego: 87 1140 1010 0000 5143 0000 1011
Tytułem: "Opłata za obóz 2011 [nr i nazwa drużyny] [imię i nazwisko zucha/harcerza]"
Nazwa odbiorcy: Szczep 60i148 WDHiZ
Podajemy również terminy uiszczania kolejnych rat:
- 6 V (400 zł - harcerze i zuchy)
- 3 VI (400 zł - harcerze; 150 zł - zuchy)
Więcej informacji o obozie: tutaj.